Sabah Diyeti

Sponsorlu Bağlantılar
Sabah Diyeti

Sabah Diyeti Nasıl Yapılır?

Buna göre her gün saat 5’te uyanıp toksin atmamızı sağlayan takviyeler aldığınızda kısa sürede zayıflamış olacaksınız. Bu süreçte gün içinde sık sık su içmeniz önerilir.

Sabah Diyeti

Gece yatarken başucunuza koyarak sabah 5’te uyanıp içeceğiniz bu karışımlar ile 7-8 gün içinde 3-4 kiloya kadar zayıflayacaksınız. Her gün düzenli olarak listemizi takip ederseniz en yüksek faydayı yakalayabilirsiniz.

Birinci Gün;
1 çay bardağı suya yarım limonu sıkın. Suyun içine limon suyunu ilave edin. Yarım limonun kabuğunu ince ince doğrayıp suyun içine ekleyin ve sabaha kadar bekletin. Sabah 5’te uyanıp için ve hemen uyuyun.

 İkinci Gün;
Yarım su bardağı soğuk suyun içine yarım su bardağı yoğurt suyu ekleyin. Toplam 1 su bardak olan karışımı sabah beşte uyanıp için. İçtikten sonra hemen uyumanızda fayda var.
Sabah Diyeti
Üçüncü Gün;
Akşam yatmadan önce 1 tam salatalığı ince ince dilimleyip mikser yardımı ile öğütün. Suyunu sıkıp 1 su bardağı ılık suyun içine dökün. Gece boyunca dinlenen karışımı için uyanıp için. Ardından su içtikten sonra uyuyabilirsiniz.Dördüncü Gün;
Dördüncü gün vücudumuzu dinlendiriyoruz. Alışkanlığınız gereği sabah 5 gibi uyanıp bir su bardağı ılık su içerseniz iyi olacaktır.Beşinci Gün;
Gece yatmadan önce 10 sap maydanozu 1 su bardağı su ile kaynatıp bir bardakta sabah 5’e kadar dinlendirelim. Sabah beşte uyanıp maydanoz suyunu bir dikişte içelim. Üzerine su içmeden uyuyalım. İçtikten sonra en az 3 saat daha uyumanız önerilir.

Diyet Önerileri !!!

Her sabah erken saatte uyanıp içtiğimiz toksin atıcı, yağ yakıcı, zayıflatıcı içecekler ile 1 haftanın sonunda göbekte erime, basenlerde incelmeler başlayacaktır. Bu zayıflama yöntemini üst üste 2 hafta yapmamanızı öneririm. Araya 3-4 gün boşluk koyarak devam edebilir ve kolaylıkla yağ yakma keyfine varabilirsiniz.

Sabah Diyeti

Diyetin Püf noktaları

  • Mutlaka düzenli olarak uygulamalısınız.
  • Her gün aynı saatte hazırladığımız detoks karışımlarını içmelisiniz.
  • İçtikten sonra hemen yatmalı ve uyumalısınız.
  • İçtikten sonra minimum 2-3 saat daha uyumanız gerekir.
  • Gün içinde en az 2 litre su tüketmeli ve düzenli tuvalet ihtiyacınızı gidermelisiniz.
  • Diyet başladıktan sonra dışarıdan (hazır) beslenmek ve fast-food yemek yasak.
  • İlk periyotu tamamladıktan sonra arada 3-4 gün boşluk vermeniz iyi olacaktır.
  • Eğer listedeki malzemeler yoksa yoğurt suyunun yerine peynir suyu içebilirsiniz. Aynı şekilde maydanoz ve limon bulunmaması durumunda da elma sirkeli su içmenizi öneririm.
  • Diyet süresince kola ve diğer gazlı, şekerli içecekleri içmemenizi öneririm.
  • Bu içerik öneri mahiyetinde olup, aile hekimine danışıldıktan sonra başlanması tavsiye edilmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*