Mucizevi Zayıflatan Çay

Sponsorlu Bağlantılar
Bel İncelten Mucizevi Çay
Bel İncelten Mucizevi Çay

Genellikle aldığımız kilolar bel ve karın çevresinde birikiyorsa elma tipi bir vücudumuz var demektir. Bu çay tarifi o bölgedeki kilolarımızdan kurtulmamız için imdadımıza yetişecektir.

Diyet programınıza ek olarak bu çayı mutlaka deneyine, egzersizlerinizi de aksatmadan devam etmeniz gerekiyor bunun yanında tabi. Hızlı kilo vermek zor bile olsa bu çay sayesinde metabolizmanızın nasıl daha hızlı çalıştığına inanamayacaksınız.

Bel incelten çay tarifi için gerekli malzemeler;

Defne yaprağı

Tarçın

Bu iki malzemeyle hazırlayacağınız çay sayesinde bel bölgesindeki yağlardan kurtulacaksınız. Tarçın ise metabolizmayı hızlandıracak bunun yanında kan şekeriniz de dengeye girecek. İdrar söktürücü özelliği olduğu için vücuttan zehirli maddelerin atılması için de oldukça faydalıdır. Bir çok yönden faydalı olan bu çayı mutlaka denemelisiniz.

Defne yaprağı, bağırsak sorunlarını ortadan kaldırarak sindirim sistemini düzenler. Ayrıca iştah kesici özelliğe de sahiptir. Aynı zamanda sakinleştirici etkisi de bulunmaktadır.

Bel İncelten Mucizevi Çay İçin Gerekli Malzemeler;

  • 5 gram kadar toz tarçın
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 500 ml su
  • 5-6 adet defne yaprağı

Bel İncelten Mucizevi Çayın Hazırlanışı;

Yarım litre suyu kaynatın. Kaynamaya başladığında içine defne yaprağı ile tarçını ilave ekleyin. Malzemeleri kaynayan suda biraz beklettikten sonra ocağın altını kısın. 2-3 dakika kaynadıktan sonra ocağı kapatın ve demlenmesi için kenarıya alın. 5 dakika sonra çayı süzün. Bu çayı her sabah aç karnına tüketin. 15 gün sonunda beliniz deki incelmeye inanamayacaksınız. Ayrıca bölgesel yağlarınızda gözle görülür biçimde eriyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*