Avokadolu Mucizevi Maske

Sponsorlu Bağlantılar
Avokadolu Mucizevi Maske

Cildimiz bizim için  doğal yollarla güzelleştirip gençleştirmeye ne dersiniz. Birazdan vereceğimiz ev yapımı 2 adet maske tarifiyle parlak pürüzsüz genç bir cilde sahip olabileceksiniz. Uzun süre güneşe maruz kalma kozmetik ürünler sağlıksız beslenme ve hormonal değişimler cildin yaşlanma sürecini hızlandırır. Cildin elastikiyetini kaybetmesiyle birlikte de kırışıklıklar ortaya çıkar. Cilt uzmanları bazı ev yapımı maskelerle bunun durdurulabileceğini söylüyorlar. Bizde bu konu hakkında araştırma yapıp sizler için güzel bir maske tarifi hazırladık.
Avokado lezzetli ve besleyici bir meyvedir ve sağlığınız için oldukça faydalıdır. Son zamanlarda tüketimi daha da artan avokado sporcuların eksik etmediği meyvelerin başında gelir. Eminim birçoğunuz avokadoyu yedikten sonra çekirdeğini çöpe atıyorsunuz ama bundan sonra çöpe atamayacaksınız. Son zamanlarda yapılan araştırma sonucu avokado çekirdeğinin avokadodan daha besleyici olduğu ortaya çıktı. Meğer avokadonun en önemli kısmını çöpe atıyormuşuz. Avokadonun içeriğindeki aminoasitlerin yüzde 70 i çekirdeğinde bulunuyormuş. Avokado çekirdeği tam bir antioksidanmış ve bu özelliğiyle hücrelerin yaşlanmasını önlüyormuş.
Sizlere söyleyeceğimiz ilk tarif cildi arındıran toksinleri atan daha demin faydalarından oldukça bahsettiğimiz avokado çekirdeğinin maskesi bu tarifi maskeden ziyade peeling olarak uygulayacağız.
Diğer Tarifimiz ise oldukça faydalı cildi gençleştiren avokado maskesi ve oldukça etkili bir maske. Cildiniz en önemli giysiniz .

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*