5 Dakikanızı Ayırarak Daha Genç Görünmenizi Sağlayacak Yüz Gerdirici Maske

Sponsorlu Bağlantılar
Yalnızca 5 Dakikada Daha Genç Görünmenizi Sağlayacak Yüz Gerdirici Maske

Doğal kozmetik tedaviler geleneksel ürünlere kıyasla çok daha etkilidr. Bu harika gerdirici özelliklere sahip ve dikkate değer yüz maskesini kesinlikle denemelisiniz. Kırışıkların oluşumunu engellediği gibi mevcut olanları da bir silgi gibi silip, yok etmeyi sağlamaktadır.

Kırışıklık karşıtı ev yapımı yüz maskesinin tarifini sizinle paylaşmak istiyoruz. Yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için deneyebileceğiniz en etkili doğal çözümlerden birisidir.

Bu doğal maskenin mükemmel kombinasyonu kendini bırakmış cildin gerilmesine, beslemesine ve ihtiyacı olan nemi karşılamasına ve aynı zamanda genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Bu tarifi hazırlamak oldukça kolaydır.

Bu maskeyi uyguladıktan sonra yüzünüz size minnettar olacak 🙂

Malzemeler;

  • 1 yumurta akı (orta boy yumurtanın)
  • Yarım çay kaşığı limon suyu

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak yumurtanın akı, sarısından ayrılır. Daha sonra yumurtanın akını bir kabın içerisine alın ve köpürene kadar karıştırın. Ardından limon suyunu ekleyin. Güzel ve homojen bir karışım elde edene kadar birkaç dakika daha karıştırmaya devam edin.

Nasıl Kullanılır?

İlk yapmanız gereken yüzünüzü iyice temizlemektir. Aynı zamanda boynunuzu da temizlemeyi unutmayın.

Daha sonra parmak uçlarıyla karışımı alın ve nazik ve dairesel hareketler ile maskeyi uygulamaya başlayın. Kısa süre sonra maske kendiliğinden kurumaya başlayacaktır.

Maske kuruduktan sonra 5-10 dakika kadar bekleyin ve da sonra ılık veya soğuk su kullanarak maskeyi çıkartın. Bu uygulamadan sonra yüzünüze nemlendirici uygulamayı unutmayın.

En iyi sonuçları elde etmek için bu maskeyi haftada 3 veya 4 kere uygulayabilirsiniz.

Eğer genç görünmek istiyorsanız, rahatlamalı ve sizi strese sokan her şeyden kendinizi soyutlamanız gerekmektedir.  Sağlıklı beslenmek ve bunun için taze ve organik gıdalar tüketmek ayrıca bol miktarda da su içmek gerekmektedir. Uyku saatleri ve uyku süresi de önemlidir, bu yüzden her gece en az 7-8 saat uyulması önerilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*