Sinek Ve Sivrisineklerden Kurtulmak Artık Çok Kolay

Sponsorlu Bağlantılar
Sinek Ve Sivrisineklerden Kurtulmak Artık Çok Kolay

Yaz ayları geldiğinde ısırmaları, kaşındırmaları ve kan yoluyla bulaştırdıkları hastalıkları yüzünden hepimiz sinek ve sivrisineklerle baş etmenin yollarını arıyoruz. Aslında evinizde hazırlayacağınız doğal bir karışım sayesinde sivrisinekleri uzaklaştırmanın yolu mümkün.Yeşil limon ile karanfil birleşince Sivrisinekleri kaçırıyor. Özellikle yaz akşamları kendini gösteren çeşitli sinek ve sivrisinekler güzel yaz aylarının kabusu haline geliyor.

Sinek Ve Sivrisineklerden Kurtulmak Artık Çok Kolay

Geceleri vücut ısısı ve uyurken salınan karbondioksit gazı sivrisineklere adeta davetiye çıkarıyor. Uzmanlar sivrisineklerin yalnıza dişi olanlarının insanları ısırarak kanımızı emdiklerini ifade ediyor. Bizler de küçük can sıkıcı canlılardan korunmak için sinek kovucu yöntem ve materyallere sarılıyoruz. Yazımızda sizlere bu sinek kovucu yöntemlerden hem doğal hem de ucuz olan seçeneği yeşil limon ve karanfil ile hazırlayacağımız sivrisinek kovucu yeşil limon toplarını göstereceğiz.

Gerekli Malzemeler;

  • Yeşil limon
  • Karanfil

Doğal Sivrisinek Kovucu Hazırlanışı;

İlk olarak limonu ortadan ikiye bölün. Böldüğünüz iç kısmına karanfilleri batırın. Yarım bir limon için ortalama 10-15 adet karanfil yeterli olmaktadır. Hazırladığınız bu bombaları sivrisineklerin daha çok oldukları yerlere koyun. Çoğunlukla cam kenarları sivrisineklerin daha çok bulundukları yerlerdir. Hazırladığınız bu karışım hem sivrisinekleri kovar hemde odaya güzel bir koku yayar.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*