Kemik İliği Maskesi

Sponsorlu Bağlantılar
kemik iliği maskesi

Hem kadınların hem de erkeklerin en önem verdiği şeydir saçları. Saçlarımız Çoğu zaman boyadan, güneşten, kirli havadan etkilenmekte ve bakımsız görünmektedir.

Gözle görülür inanılmaz yararlarının olduğunu, sizde birkaç uygulama yaptıktan sonra farkına varacaksınız.

Kemik İliği İle Saç Bakımı;

Saçlarımız için köklü bir yenilik yapmayı hangimiz istemeyiz ? O halde mucizevi kemik iliği maskesi formülünden biran önce bahsedelim 🙂 Maskemiz saçın daha hızlı uzamasını ve yıpranmış saçların tamamen ölmemiş hücrelerine yeniden hayat verecek mucizevi bir formül. Bu formülle hem yıpranmış saçlarınızı kurtaracaksınız hem de var olan ve kurtulan saçlarınıza kökten uca yenileyici bir bakım uygulayacaksınız. Saçlarınız yapısal olarak güçlenerek kimyasal maddelerin etkisine karşı daha dirençli bir hale gelecektir. Daha sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak istiyorsanız kemik iliği maskesini denemenizi KESİNLİKLE tavsiye ederim.

Mucizevi İlik Maskesi Tarifi İçin Gerekli Malzemeler;

  • 1 adet Bepanten Ampul

kemik iliği maskesi

  • Yarım şişe badem yağı

kemik iliği maskesi

  • 1 çay bardağı kemik iliği

kemik iliği maskesi

  • 1 adet yumurta

kemik iliği maskesi

  • 1 kahve fincanı zeytinyağı

Kemik İliği Maskesinin Hazırlanışı;
Kasaptan aldığınız iki parça kemik iliğini bir kabın içine koyuyoruz. Bu kabı içi su dolu bir tencereye koyup suyun sıcaklığında iliği yavaş yavaş eritiyoruz. Yağ kıvamına gelince ateşten alıp bir kabın için alıyoruz kemik iliği maskesidiğer malzemeler ile iyice karıştırıyoruz. Bu karışımı saç diplerimize masaj yaparak iyice yedirerek uyguluyoruz. Saçları güzelce dipten uca doğru tarıyoruz. Öncesinde de saçlarınızın taranmış olmasına dikkat edin.

NOT; En az 25 dakika saçınızda bekletmeniz gerekmektedir. Kokusu biraz ağır olabilir. İlk ay haftada bir kez, ikinci ay 2 haftada 1, üçüncü ay ise ayda 1 kere uygulamanız yeterli olacaktır.
Bu süre sonunda maskenin ne kadar etkili olduğunu hem kendimiz hemde çevremizdekilerin gözünden kaçmayacağına eminim.

NOT: Aman Ne Faydası Olacak Demeyin. MUTLAKA DENEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM….

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*