Başparmak Şekline Göre Karakter Analizi

Sponsorlu Bağlantılar
baş parmak analizi

Baş parmağın şekline göre karakter analizi oldukça doğru sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Parmağın şekli, tıpkı diğer organlarda olduğu gibi kişinin karakterini ortaya koymaktadır.

Hand analysis tarafından yapılmış olan araştırmaların sonucuna göre insanların baş parmak yapıları karakterleri ile ilgili ipuçları veriyor.

Yapılan araştırmalar, 3 farklı parmak şeklinin olduğunu ve bu parmak şekillerinin kişilik ile doğrudan ilişkili olduğunu gösteriyor.

Parmak Şekli ve Karakter Analizi

A Tipi: Başparmak şekli A da göründüğü gibi ise bu bireyler saplantılı bir kişiliğe sahip olabilmektedir. Örneğin; aşık olduğu bir kişiye tutkuyla bağlanır ve gözü başka hiçbir şeyi görmez. Aşık olduğun kişi  kendisine ilgi göstermez ise çılgına dönmesi an meselesidir.

 

B Tipi: B’de gösterilen parmak şekline uygun olan kişiler, güvenilir bir karaktere sahiptir. Duygusal olmalarının yanı sıra kendisini dengede tutabilen bir yapısı vardır. Sakin bir yapının yanı sıra önderlik özellikleri ile karşıdaki kişiyi de mutlu edebilir. Fakat bu tavırları bazı zamanlarda soğuk biri olduğunu da gösterebilir.

C Tipi: C deki gibi bir başparmak şekline sahip olan kişiler, karşıdaki insan için tam bir baş belası olmaktadır. Şıpsevdi ve gözü dışarıda olan bir karaktere sahip bu bireyler, her ne kadar tutkulu bir aşk yaşasa da duyguları saman alevi gibidir. Anlık tepkileri dışarıdan bakanlar için güvensizliğin belirtisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yorumu Sen Yaz

Yorum Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir.


*